فرش ماشینی درجه یک

فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته کاشان طرح گلبرگ

فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته کاشان طرح گلبرگ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس فرش روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته کاشان طرح گلبرگ فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته کاشان طرح گلبرگ فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته کاشان طرح گلبرگ فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته کاشان طرح گلبرگ فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته کاشان طرح گلبرگ فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته کاشان طرح گلبرگ فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته کاشان طرح گلبرگ فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته کاشان طرح گلبرگ

ویژگی های مهم فرش

تعداد رنگ به کار رفته در فرش :
8 رنگ
تراکم عرضی فرش (شانه) :
1200 شانه
تراکم طولی فرش (تراکم) :
3600
جنس نخ خاب :
اکریلیک هایبالک
جنس نخ پود :
پنبه اصل
دستگاه بافت :
HCIx2
ارتفاع نخ خاب :
1±6 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
تراکم گره در متر مربع :
1440000
محصول ویدئو ندارد
کد فرش :
golf1200b11
وضعيت موجودی :
موجود است
ابعاد :
رنگ :
0 تومان 
 

فرش ۱۲۰۰ شانه ساویز بافت یکی از بهترین گزینه های انتخابی جایگزین قالی های دستباف است که با متنوع ترین طرح و رنگ در بازار آن را مشاهده می‌کنید که فرش ۱۲۰۰ شانه طرح گلبرگ نمونه ای از این سبک کار است که به عنوان فرش بدون لچک و ترنج شناخته شده و از آن هم برای دکوراسیون کلاسیک و هم در دکوراتیو مدرن استفاده می‌نمایند. رنگ بندی های متنوع فرش های تولیدی مجموعه ساویز بافت در بردارنده تمامی سلیقه هاست که در این بافته شامل طیف رنگی فرش نقره ای و کرم به بازار ارائه شده است.

فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته ساویز بافت با شکل بافت برجستگی که در خود دارد، زیبایی تمام تری را برای دکوراسیون شما به همراه دارد و این به دلیل لوکس تر شدن این بافته در کنار تراکمی است که برای تولید آن به کار رفته است و سبب گشته تا معمولا از این چنین محصولاتی به عنوان فرش پذیرایی استفاده نمایند. به منظور خرید این چنین محصولاتی باید به شناختی همه‌جانبه از آن در کنار این موارد دست یابید که در ادامه بدان پرداخته ایم؛ پس با ما همراه باشید.

 

شناختی کامل از فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته کاشان

درست است که در خرید توجه به طرح و رنگ فرش برای داشتن یک دکوراسیون جذاب بسیار حائز اهمیت است؛ اما مهم تر از آن برای خرید یک فرش با کیفیت بالا در عین برخورداری از زیبایی و قیمت مناسب توجه به خصوصیاتی است که در این بافته برای تولید به کار رفته است و به عنوان شناختی کامل از فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته کاشان به شرح آن پرداخته ایم:

  • فرش ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 بافته می‌شود، تراکمی که سبب شده تا محصول ارائه شده به بازار به عنوان فرش تراکم بالا معرفی شود و به منظور شباهتی وصف ناپذیر به قالی های دستباف و به جهت قیمت مناسب تر به نسبت آن مورد تقاضای بسیاری از افراد قرار گیرد.
  • تعداد رنگ بندی که در پالت بافت این فرش ماشینی به کار می‌رود و متفاوت از رنگ بندی زمینه این محصول است در اصل تاثیر زیادی را در زیبایی نقش و نگار فرش به همراه دارد که در این فرش 1200 شانه 8 رنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • نوع جنس الیاف که نشانگر کیفیت فرش هاست باید برای این چنین فرش ماشینی علاوه بر نازکی و دوام بالا از خصوصیاتی نظیر عدم پرزدهی و ضد حساسیت بودن برخوردار باشد تا در کنار ظاهر، کیفیت فرش نیز بالا رود که در این محصول این نوع الیاف با جنس آکریلیک هیت ست شده است که در تولید فرش به کار گرفته می‌شود.
  • به منظور تولید این چنین محصولاتی به صورت فرش 1200 شانه گل برجسته در کنار نخ خاب آکریلیک از جنس نخ هایبالک نیز استفاده می‌نمایند که نسبت به گرما واکنش پذیر بوده و در برابر با حرارت در مرحله آهار به شکل جمع شده در می‌آید و قسمت های بافت آکریلیک را به صورت برجسته در فرش نمایان می‌سازد.
  • دستگاه بافتی که برای تولید این محصولات به کار می‌رود باید سرعت و دقت عمل بافت بالایی را داشته باشد تا بدون هیچ گونه عیب و نقصی محصول را تولید نماید؛ علی الخصوص فرش های تراکم بالا، هم چون فرش 1200 شانه که دارای نمره نخ حدودی 36 تا 40 است و نیازمند استفاده از دستگاه های به روز شرکت وندویل بلژیک است.
  • ضخامت این فرش های نازک که به عنوان فرش لوکس معرفی می‌شود و سبب شده تا این بافته ها معمولا در مکان های لوکس و کم تردد استفاده شود در این فرش 1200 شانه برابر با 6 میلی است؛ البته 6 میلی ارتفاع نخ خاب برای قسمت های برجسته و با اختلاف یک میل برای قسمت های فرورفه فرش این ضخامت احتساب می‌شود.

 

قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته

درست است که کسب اطلاعات بیان شده در بالا همگی به شما کمک می‌نماید تا بتوانید شناختی کامل از محصول را برای خرید به دست آورید؛ ولی در کنار این موضوعات توجه به قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته در این زمینه نیز بی تاثیر نیست و اطلاع از آن به قطع خرید شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

همان طور که در بالا بیان شده است می‌توان به این نتیجه دست یافت که به نسبت نوع دستباف و حتی فرش 1500 شانه کاشان که از دیگر فرش های تراکم بالاست، قیمت این بافته کم است و در قیاس با نوع فرش 700 شانه یکی از تراکم های پرفروش بازار قیمت این محصول بالاست که با خرید مستقیم و بدون واسطه از فروشگاه فرش ساویز بافت می‌توانید آن را با قیمت عمده و تولیدی تهیه نمایید.

البته باید بدانید که عواملی که تعیین کننده قیمت برای این محصولات است در اصل همان خصوصیاتی ذکر شده در بالا شامل تراکم فرش، نوع جنس الیاف، تعداد رنگ به کار رفته در فرش، دستگاه فرش بافی است که سبب شده تا قیمت این محصولات تعیین شود و اختلاف قیمتی موجود بین آن ها مربوط به ابعاد فرش است که سبب شده تا به نوعی بالاترین قیمت مربوط به قیمت فرش ماشینی 12 متری 1200 شانه به نسبت دیگر ابعاد باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

تاثیر انتخاب سبک های مختلف فرش ماشینی در دکوراسیون

همان طور که می‌دانید و با گذر در بازار فرش به آن دست یافته اید سبک های مختلفی از فرش های ماشینی شامل فرش لچک و ترنج با طرح های مختلفی چون فرش 1200 شانه گل برجسته طرح آیلین، فرش افشان و یا فرش خشتی و حتی فرش های تلفیقی، هم چون فرش 1200 شانه دستباف گونه گل برجسته طرح روژان و... در بازار وجود دارند که هر کدام به نوبه خود تاثیر و نقش متفاوتی را بر دکوراسیون دارد که ما در اینجا به جدیدترین مدل فرش ارائه شده در بازار با سبک افشان، هم چون محصول بالا به همراه تاثیر انتخاب سبک های مختلف فرش ماشینی در دکوراسیون اشاره نموده ایم که بدین شرح است:

طرح های افشان از سبک کارهایی هستند که در عین برخورداری از اصالت با طراحی جدید امروزه توانسته اند قابل استفاده در هر دکوراسیونی باشند و با کمی تغییرات در طراحی آن به سبب استقبال بی نظیر هموطنان از این محصولات، متنوع ترین مدل ها روانه بازار گردد، هم چون فرش 1200 شانه طرح گلبرگ معرفی شده در بالا که برخلاف طرح های نقوش گل تنها با خطوط اسلیمی پوشیده شده با برگ متن فرش را تشکیل داده است، اشاره کرد.

انتخاب این طرح فرش در دکوراسیون به سبب نبود لچک و ترنج و بحث تقارن به راحتی در هر دکوارسیونی بدون قانون خاصی قابل استفاده است و این از مزیت انتخاب این طرح فرش است که معمولا بزرگنمایی فضا را به دنبال دارد و این است که در اکثر خانه های آپارتمانی و کوچک این طراحی مورد خریداری قرار می‌گیرد؛ به ویژه رنگ های روشن این بافته که محیط را نیز روشن‌تر می‌نماید.