فرش ماشینی درجه یک

فرش ماشینی طرح نایین

برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش ساویز بافت تماس حاصل فرمایید .

فرش طرح نایین به عنوان طرح های پر فروش بیش از پیش و در سبک های مختلف مدرن، وینتیج و کلاسیک در حال تولید است. نقش مایه اصلی این طرح فرش اصیل است که به علت طراحی با دستان هنرمندان خطه شهر نایین به این اسم نام گذاری شده است. فرش طرح نایین از زمینه متشکل از ترنج دایره ای در مرکز، لچک های سه قسمتی در چهار گوشه زمینه فرش و حاشیه بزرگ محصور شده با دو حاشیه کوچک تر در اطراف زمینه می باشد.
به کارگیری از فرش ماشینی طرح نایین در دکوراسیون های اصیل ایرانی به زیبایی و جذابیت و هارمونی فضا خواهد انجامید که افراد برای ایجاد دکوراسیونی لوکس و اصیل در منزل خود می توانند آن را به بهترین نحو در انواع رنگ بندی ارائه شده از این نقش فرش پرطرفدار طبق سلیقه به کار برند.
تراکم هایی که برای تولید این طرح فرش لوکس توسط تولید کنندگان مورد استفاده قرار گرفته، اصولا از بین تراکم های بالا به دلیل برخورداری از نقش و نگار زیاد در بطن زمینه به عنوان فرش طرح شلوغ است که این نگاره ها با ظرافت و زیبایی هر چه بیش تر به تصویر بکشند. از تراکم گره فرش 700 شانه نایین تا فرش نایین 1500 شانه را می توان به عنوان با ظرافت ترین و با کیفیت ترین تراکم های این طرح فرش کلاسیک انتخاب و مورد کاربری برای مکان های مختلفی چون فرش پذیرایی، نشیمن، اتاق خواب یا آشپزخانه با توجه به میزان پاخور و تردد فضا قرار داد.