فرش ماشینی درجه یک

فرش لوکس 1200 شانه گل برجسته طرح ساغر

فرش لوکس 1200 شانه گل برجسته طرح ساغر
جهت نمایش اندازه واقعی عکس فرش روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش لوکس 1200 شانه گل برجسته طرح ساغر فرش لوکس 1200 شانه گل برجسته طرح ساغر فرش لوکس 1200 شانه گل برجسته طرح ساغر فرش لوکس 1200 شانه گل برجسته طرح ساغر فرش لوکس 1200 شانه گل برجسته طرح ساغر فرش لوکس 1200 شانه گل برجسته طرح ساغر فرش لوکس 1200 شانه گل برجسته طرح ساغر فرش لوکس 1200 شانه گل برجسته طرح ساغر فرش لوکس 1200 شانه گل برجسته طرح ساغر

ویژگی های مهم فرش

تعداد رنگ به کار رفته در فرش :
8 رنگ
تراکم عرضی فرش (شانه) :
1200 شانه
تراکم طولی فرش (تراکم) :
3600
جنس نخ خاب :
اکریلیک هایبالک
جنس نخ پود :
پنبه اصل
دستگاه بافت :
HCIx2
ارتفاع نخ خاب :
1±6 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
تراکم گره در متر مربع :
1440000
محصول ویدئو ندارد
کد فرش :
sb8026
وضعيت موجودی :
موجود است
ابعاد :
رنگ :
4,670,000 تومان 
 

اگر به دنبال طرح فرش های لوکس و خاص هستید که از اصالت طرح برخوردار باشند، پیشنهاد می گردد که فرش ماشینی لوکس 1200 شانه گل برجسته طرح ساغر که از نمونه طراحی های فرش لچک و ترنج بوده را خریداری نمایید. این نمونه از فرش لوکس کاشان را می توانید در مجموعه ریسندگی و بافندگی ساویز بافت با رنگ بندی های متنوع شامل طیف رنگی فرش بژ یکی از پر فروش ترین رنگ بندی های این طرح را به همراه دیگر رنگ های این فرش هم چون متالیک، فرش نقره ای و زغالی تهیه نمایید.

مشخصات ظاهری فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ساغر

از ویژگی های طراحی فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ساغر را می توان به طرح ترنج دایره ای فرش اشاره داشت که با اندازه معمولی در وسط فرش قرار گرفته است. متن دور گردشه فرش 1200 شانه تراکم 3600 طرح ساغر با طرح گل اصفهانی یا همان گل خطایی که از ترکیب گل اصفهانی و گل رز یا گل فرنگ است، تشکیل شده است. حاشیه فرش ماشینی طرح ساغر از نوع حاشیه مداخل بوده، یعنی حاشیه بزرگ و کوچک با یکدیگر ادقام گشته اند. در طراحی حاشیه ها از طرح گلدان اسلیمی استفاده شده است. قسمت بیرونی فرش، لچک دارای طرح دست گل و گلدان می باشد. لچک این طرح فرش به صورت لچک تره است، یعنی از عرض به یکدیگر چسبیده ولی از قسمت طولی فرش نه. رنگ بندی فرش طرح ساغر جزو رنگ های نیمه لایت است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش لوکس 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته

مجمتمع ریسندگی و بافندگی ساویز بافت یکی از مراکز تولیدی در شهر فرش کاشان بوده که در راستای نیاز جامعه و افراد به تولید و عرضه انواع فرش ها اقدام می نماید. فروش فرش لوکس و خاص 1200 شانه گل برجسته نیز بدین منظور در این مجموعه مهیا شده است تا متقاضیان خرید فرش های طرح خاص و لوکس به راحتی بتوانند به طرح و رنگ بندی های جذاب این سری از تولیدات دست یابند. امکان فروش برای هموطنان در این مجموعه به صورت مستقیم به دو شیوه حضوری و آنلاین برای تمامی خریداران از خریداران تک گرفته تا خریداران عمده مهیا می باشد. همچینن این مجموعه در باب جلب رضایت مشتریان امکان بافتبا ابعاد سفارشی البته به شکل جفت بافت را نیز برای فرش های ماشینی خود در نظر گرفته است تا در هر ابعادی امکان تهیه این محصولات وجود داشته باشد.

برای خرید هر یک از رنگ بندی های دیگر این طرح فرش می توانید از کد های مربوطه آن که در زیر بیان گشته است برای سفارش استفاده نمایید:

  • رنگ فرش زغالی: کد sb8043
  • رنگ فرش نقره ای (سیلور): کد sb8044
  • رنگ فرش متالیک: کد sb8020 

 

فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ طرح ساغر، به علت به کار رفتن نخ تمام ترک در آن، قیمت بالاتری نسبت به دیگر فرش های 1200 شانه دارد.