فرش ماشینی درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس طرح لچک ترنج دار

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس طرح لچک ترنج دار
جهت نمایش اندازه واقعی عکس فرش روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس طرح لچک ترنج دار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس طرح لچک ترنج دار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس طرح لچک ترنج دار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس طرح لچک ترنج دار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس طرح لچک ترنج دار

ویژگی های مهم فرش

تعداد رنگ به کار رفته در فرش :
8 رنگ
تراکم عرضی فرش (شانه) :
1200 شانه
تراکم طولی فرش (تراکم) :
3600
جنس نخ خاب :
اکریلیک هایبالک
جنس نخ پود :
پنبه اصل
دستگاه بافت :
HCIx2
ارتفاع نخ خاب :
1±6 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
تراکم گره در متر مربع :
1440000
محصول ویدئو ندارد
کد فرش :
sb9000
وضعيت موجودی :
موجود است
ابعاد :
4,670,000 تومان 
 

از محصولات جدید فرش کاشان می توان به فرش لوکس و خاص اشاره داشت که اخیرا به دلیل برخورداری از هارمونی بالا با دکوراسیون های مدرن و به کار رفتن نخ تمام ترک در آن، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این سبک فرش ماشینی از طرحی کلاسیک برخوردار است که به کارگیری آن در دکوراسیون امروزی، سبب ایجاد پاردوکسی بسیار زیبا و دیدنی خواهد شد. فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته لوکس طرح لچک ترنج دار از این نمونه فرش های جدید است که دارای رنگ بندی و طرح بسیار زیبا و شکیل می باشد.

خصوصیات فرش 1200 شانه گل برجسته

فرش لوکس 1200 شانه گل برجسته با استفاده الیاف هایبالک و آکریلیک در تراکم بالای گره تولید می شود که ظرافت و زیبایی نقش مایه اصلی فرش شده است و به همین علت با اصطلاح فرش خاص و لوکس و دستباف گونه شناخته می شود. تولید کنندگان با به کارگیری از تراکم های بالا مانند فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته برای تولید چنین محصولی، جذابیت و ظرافت فوق العاده ای به آن بخشیده اند که می توان از آن برای دکوراسیون های مجلل و لوکس نیز استفاده نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس طرح لچک ترنج دار

فروشگاه ساویز بافت به عنوان یک مجموعه ریسندگی بافنندگی در شهر فرش کاشان مشغول به فعالیت در زمینه تولید انواع فرش ماشینی بر اساس نیاز روز بازار است که به همین علت، تولید فرش لوکس را در صدر تولیدات خود به عنوان یکی از پرفروش ترین فرش ها قرار داده است. این شرکت معتبر فرش همراه با عرضه مستقیم و بی واسطه محصولات، به ارائه بهترین خدمات هم چون فروش فرش 1200 شانه برجسته طرح لچک ترنج با قیمت درب کارخانه و گارانتی معتبر کالا پرداخته است که سبب جلب نظر و رضایت مشتریان شده است. علاوه بر آن ارائه فرش ها به صورت آنلاین نیز امکان فوق العاده ای است برای مشتریان غیر حضوری که شرایط لازم جهت مراجعه حضوری را ندارند.