فرش ماشینی درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس طرح دیلان

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس طرح دیلان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس فرش روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس طرح دیلان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس طرح دیلان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس طرح دیلان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس طرح دیلان

ویژگی های مهم فرش

تعداد رنگ به کار رفته در فرش :
8 رنگ
تراکم عرضی فرش (شانه) :
1200 شانه
تراکم طولی فرش (تراکم) :
3600
جنس نخ خاب :
اکریلیک هایبالک
جنس نخ پود :
پنبه اصل
دستگاه بافت :
HCIx2
ارتفاع نخ خاب :
1±6 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
تراکم گره در متر مربع :
1440000
محصول ویدئو ندارد
کد فرش :
sb8054
وضعيت موجودی :
موجود است
ابعاد :
رنگ :
4,670,000 تومان 
 

فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته لوکس طرح دیلان از طرح های سبک افشان بدون لچک ترنج است که در رنگ زمینه فرش متالیک و دیگر رنگ ها ارائه گشته است. این طرح فرش زیبا بسیار مناسب دکوراسیون های مدرن امروزی به جهت عدم برخورداری از لچک ترنج است که افراد بنا به سلیقه خود و هارمونی با فضاهای لوکس می توانند به تهیه و خریداری آن بپردازند. از رنگ بندی فرش زمینه متالیک می توان برای فضاهایی با روشنایی زیاد و دلباز به جهت حاکم سازی صمیمیت فضا استفاده نمود.

مشخصات فرش 1200 شانه برجسته لوکس طرح دیلان

تولید فرش 1200 شانه با تراکم 3600 گره عرضی و طولی صورت می پذیرد که بدین وسیله ظرافت بافت شبیه به قالی های دستباف برای این فرش رقم می خورد و به همین علت به عنوان فرش دستباف گونه از آن نام برده می شود. طرح های جدید و بسیار زیبای در نظر گرفته شده برای این فرش پر تراکم سبب تولید و ارائه این طرح فرش لوکس و خاص متناسب با فضاهای مجلل اشرافی از سوی تولید کنندگان شده است که به استقبال مشتریان بسیار در آمده است. فرش 1200 شانه 8 رنگ نقشه دیلان به علت بافته شدن آن از نخ های تمام ترک، جزو فرش های خاص شرکت فرش ساویز می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته لوکس طرح دیلان

فروشگاه ساویز بافت ارائه دهنده تنوع بالایی از فرش های کاشان در سبک های مختلف کلاسیک و مدرن متناسب با تمامی سلیقه ها و دکوراسیون های مختلف می باشد. متقاضیان با مراجعه به این وب سایت فروشگاهی می توانند با مشاهده تنوع بالای محصولات به انتخاب و خریداری فرش مورد پسند برای فرش خانه خود بپردازند. امکان خرید فرش 1200 شانه تراکم 3600 لوکس گل برجسته طرح دیلان با قیمت درب کارخانه و همراه با گارانتی معتبر کالا جهت ضمانت اصالت و سلامت برای متقاضیان طرح دیلان به صورت غیر حضوری و مستقیم فراهم می باشد، چرا که این مجموعه خود دارای واحد جداگانه تولیدی ریسندگی بافندگی است که فرش ها را به صورت مستقیم و بی واسطه عرضه داشته است.