فرش ماشینی درجه یک

بهترین قیمت فرش

یکی از کالاهای بسیار ضروری مورد استفاده ایرانیان، فرش است. همه به دنبال خرید بهترین فرش زیبا با قیمت مناسب هستند. شاید در بیلبوردهای سطح شهر و یا در فروشگاه های اینترنتی مختلف، با فرش های ارزان مواجه شدید. شما وقتی با این تبلیغات مواجه می شوید بهتر است تفکر عمیق به این مساله داشته باشید که با توجه به گران شدن نخ بافت، رنگ و زیاد شدن هزینه هایی از قبیل بالا رفتن حقوق کارگران و... آیا یک تولید کننده می تواند محصولات خود را به قیمت ارزان و کیفیت بالا به فروش برساند؟

پس محصولات خیلی ارزان یا بی کیفیت هستند(یعنی با الیاف هیت نشده و یا غیر آکریلیک بافته شده اند) و یا اینکه طرح و نگاره آن ها از قدیمی و استوک است. البته محصولات با شانه و تراکم پایین از قبیل فرش 350 شانه و فرش 500 شانه با قیمت مناسبی ارائه می شوند که زیبایی طرح و نگاره ندارند و کیفیت آن ها پایین است و این فرش های ماشینی بیشتر به عراق و افغانستان و دیگر کشورهای جهان سوم صادر می شود.

شاید کارخانه ای معتبر پیدا شود که محصولات خود را با 10 درصد یا 15 درصد قیمتی کمتر از بازار ارائه دهد. این تفاوت قیمت، معقولانه است و می توان این تفاوت را به فروش مستقیم فرش و بدون واسطه ارتباط داد. کارخانه های بزرگ فرش از قبیل گروه ریسندگی و بافندگی فرش ساویز بافت، به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه، توانایی ارائه فرش های ماشینی کاشان به قیمت تولیدی و عمده را دارند. از طرفی، فروش بالا و بالا بودن آمار صادرات این مجتمع، سبب شده است تا مدیران این کارخانه به سود کم بیندیشند تا بتوانند رضایت مشتری را به سمت خود جلب کنند.

مجتمع ریسندگی و بافندگی ساویز بافت، با وجود اینکه یکی از بزرگترین تولید کنندگان فرش کاشان است، فرش های خیلی ارزان و با تفاوت قیمت بالا نسبت به بازار فرش را ارائه نمی دهد و تفاوت قیمت این کارخانه با بازار، بیش از 10 الی 15 درصد است.

به خریداران توصیه می شود که قبل از خرید فرش ماشینی، به کیفیت بالای فرش، اعتبار کارخانه و فروشگاه اینترنتی توجه کنند و از کارخانه ای خرید کنند که تولید کننده هستند و بدون واسطه فرش های ماشینی را به فروش می رساند.

بهترین قیمت فرش کاشان با بهترین کیفیت را می توانید در مجتمع تولیدی فرش ساویز بافت ببینید.