فرش ماشینی درجه یک

بهترین کیفیت فرش

یکی از المان های لازم در بحث خرید فرش ماشینی که از مهم ترین دغدغه برای خریداران به شمار می رود توجه به بهترین کیفیت فرش می باشد. لذا برای انتخاب و رسیدن به تضمین بهترین و با کیفیت ترین فرش ماشینی لازم است تا به یک سری از نکات توجه شود تا در این زمینه بتوانید به تضمین کیفیت برای خرید دست یابید.

از سری مواردی که در بهترین کیفیت فرش باید مد نظر قرار گیرد به شرح زیر می باشد:

-اعتبار برند و فروشگاه برای خرید با کیفیت ترین فرش: به طبع دست یافتن به نام و آوازه ی یک برند می توان به این موضوع دست یافت که به طور تمام عیار مشتریان به صورت همه جانبه از مجموعه فروشگاهی در خرید، رضایت دارند که یک فروشگاه توانسته به یک نام خوش آوازه دست یابد. فروشگاه ساویز بافت یکی از این مجموعه های تولیدی در شهر فرش کاشان می باشد که توانسته با فعالیت قرین به 30 سال در این زمینه نظر خریداران را در باب ارائه با کیفیت ترین محصولات جلب نماید. همچنین در راستای تضمین بهترین و با کیفیت ترین فرش ماشینی این مجموعه ارائه گارانتی کتبی را در این زمینه در نظر گرفته است تا با خیالی آسوده تر متقاضیان به خرید بپردازند.

-توجه به نوع نخ بافت فرش: از سری دیگر عوامل موثر بر کیفیت که در زمینه عمر فرش نیز تاثیر دارد جنس الیاف به کار رفته در فرش های ماشینی است که امروزه در بافت فرش به جهت ارتقای کیفیت به کار برده می شود. یکی از مرغوب ترین نوع متریال مصرفی که امروزه در میان انواع مختلف جنس الیاف برای بافت به کار برده می شود و از بهترین نوع الیاف به شمار می رود. استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده است که معتبر ترین کارخانجات فرش بافی از جمله گروه ریسندگی و بافندگی فرش ساویز بافت از آن در تراکم های بافت مختلف تولید فرش استفاده می نماید. بررسی این نوع از الیاف را هم از روی شناسنامه فرش و هم از طریق لمس که دارای برگشت پذیری به شکل اولیه می باشد می توان به دست آورد.

-توجه به تراکم فرش: تعداد شانه و تراکم فرش نیز در کیفیت تاثیر گذار هستند. به طبع افزایش تعداد شانه و تراکم فرش استحکام و دوام فرش از لحاظ گره های زده شده در این محصول ارتقا می یابد و در نتیجه کیفیت بالاتری را به همراه دارد.

-دستگاه فرش بافی: عامل موثر دیگر در زمینه ارائه یک فرش با کیفیت استفاده از به روز ترین تکنولوژی نوین روز دنیا برای تولید فرش های ماشینی می باشد که امروزه در معتبر ترین مراکز از سری تولیدات جدید دستگاه های بافندگی وندویل بلژیک برای بافت استفاده می نمایند تا محصولاتی با کیفیت را روانه بازار نمایند.

 توجه و در نظر داشتن این المان ها در خرید خود می تواند به عنوان تضمین بهترین و با کیفیت ترین فرش ماشینی به شما کمک نموده و این امکان را فراهم آورد تا به خرید بهترین کیفیت فرش دست یابید.