فرش ماشینی درجه یک

شیوه های پرداخت سفارش

گروه ریسندگی و بافندگی ساویز بافت، علاوه بر فروش حضوری، فروش اینترنتی فرش کاشان را نیز جزء خدمات خود قرار داده است و مشتری بعد از دیدن عکس های فرش کاشان در وب سایت و بررسی مشخصات آن؛ نسبت به سفارش طرح مورد نظر اقدام می کند.
در خرید حضوری بر خلاف خرید اینترنتی، مشتری، فرش ماشینی را از نزدیک می بیند و وجه را در همان مکان به صورت نقد و یا چک می پردازد ولی در خرید اینترنتی فرش کاشان از این مجتمع تولیدی، مشتری باید مبلغ را به روش های زیر پرداخت کند تا محصول مورد نظر به محل مورد نظر، ارسال شود:
- واریز به کارت بانکی
- واریز به کد شبا
- واریز از طریق وب سایت (بدین صورت که باید روی گزینه واریز وجه بیعانه کلیک کرده و مراحل واریزی را انجام دهید)
از خریداران تقاضا می شود، فیش بانکی را نزد خود نگه دارند و اسکرین شات آن را برای گروه مالی این مجتمع تولیدی ارسال کنند. واحد امور مالی ساویز بافت، بعد از بررسی، محصول مورد نظر را ارسال می کند.
شیوه های پرداخت سفارش و روش های پرداخت هزینه فرش را می توانید با مراجعه به بانک و از طریق دستگاه های عابر بانک، از طریق موبایل و یا لپ تاپ و با اینترنت بانک، انجام دهید.
توجه:
بعد از وایز وجه، سفارش شما پیگیری می شود و طی 3 الی 14 روز کاری(بسته به موجود بودن یا نبودن آن در انبار)، محصول شما به محل مورد نظر ارسال می شود پس بعد از واریز وجه، به هیچ عنوان از مدیر فروش، تقاضای تعویض طرح و رنگ نکنید.