فرش ماشینی درجه یک

چگونه اعتماد کنیم ؟

خرید اینترنتی فرش ماشینی، یکی از راحت ترین و آسان ترین روش های خرید است که در چند سال اخیر، اهمیت این نوع خرید بر همگان مشخص شده است(دستیابی شخص در کوتاه ترین زمان ممکن به فرش مورد نظر، خرید فرش به قیمت درب کارخانه، محدود نبودن در انتخاب و...). وب سایت های فرش ماشینی، بسیار زیاد هستند و بسیاری از خریداران سوالشان این است که هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم و آیا این سایت فرش، معتبر است یا نه؟

به خریداران اینترنتی فرش، هشدار داده می شود که قبل از سفارش اینترنتی فرش، به موارد زیر توجه کنند تا از خرید فرش های ماشینی تقلبی و بی کیفیت در امان باشند و بتوانند بهترین کیفیت فرش را با بهترین قیمت خریداری کنند:

- یک فروشگاه اینترنتی معتبر فرش، دارنده نماد اعتماد الکترونیک، گواهینامه SSL، نماد زرین پال و ضمانت پرداخت است.
- فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی که خودشان تولید کننده هستند، توانایی ارائه فرش ماشینی به قیمت کارخانه را دارند. خرید از فروشگاه های آنلاینی که تولید کننده نیستند یعنی خرید با واسطه.
- قبل از سفارش اینترنتی فرش، در مورد ضمانت نامه و گارانتی سوال کنید و فرش های ماشینی که فاقد ضمانت نامه و گارانتی هستند را خریداری نکنید.
- توجه به آدرس کارخانه فرش کنید و از فروشگاه های آنلاینی که خرید حضوری را مقرر نکرده اند، خریداری نکنید.
- قبل از سفارش فرش، قوانین و مقررات کارخانه فرش را مطالعه کنید.

فروشگاه اینترنتی فرش ساویز جهت سهولت در خرید فرش ماشینی و دسترسی آسان همه افراد از هرجا به همه محصولات این شرکت با نازل ترین قیمت، بهترین و امن ترین فروشگاه اینترنتی فرش (دارای نماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت،دریافت گواهینامه SSL، نماد سازماندهی از وزارت ارشاد و...) را تاسیس کرده است.