فرش ماشینی درجه یک

ارسال سریع و رایگان فرش

آیا تا به حال خرید اینترنتی فرش ماشینی از فروشگاه های اینترنتی فرش را انجام داده اید؟ فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی، مکان های مجازی هستند در دنیای اینترنت و وب با دارنده نماد اعتماد الکترونیکی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد زرین پال از سوی بانک مرکزی. این فروشگاه های آنلاین فرش راه را برای خرید آسان مشتریان هموار کرده اند. چون در ایران چندین شهر مهم تولیدی است که بهترین فرش های ماشینی را تولید می کنند اعم از کاشان، اصفهان، تبریز، مشهد، قم، نایین. مسلما کسانی که در این شهرها زندگی می کنند خرید حضوری فرش از کارخانه را انجامی می دهند ولی کسانی هستند که در خارج از این شهرها و یا خارج از کشور زندگی می کنند. برای این ها، فروش اینترنتی فرش فراهم است یعنی آن ها از طریق وب سایت فرش، محصول مورد نظر را سفارش می دهند و سپس ارسال فرش به شهرستان، استان و یا خارج از کشور صورت می گیرد.

گروه ریسندگی و بافندگی ساویز بافت با کادری مجرب توانسته است علاوه بر فروش حضوری، فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان را نیز انجام دهد و ارسال اینترنتی فرش را خیلی سریع بعد از ثبت سفارش مشتری فراهم کند.

 

روش های ارسال سریع و رایگان فرش کاشان

روش های ارسال برای برخی از فروشگاه های کوچک محدود است ولی برای مجتمع عظیمی چون ساویز بافت، ارسال سریع و رایگان فرش به روش های زیر انجام می شود:

ارسال فرش به خارج از کشور

آمار صادرات فرش ماشینی در کاشان بیشتر از دیگر شهرهای تولیدی است. فرش های 1500 شانه، فرش های طرح پتینه، فرش های 1200 شانه از جمله فرش های صادراتی کاشان به دیگر کشورها می باشد. هزینه ارسال فرش به خارج از کشور بر عهده مشتری است ولی برای خریداران عمده فرش، ارسال رایگان است.

ارسال فرش با پست:

ارسال فرش درب منزل با پست در صورتی انجام می شود که تسویه حساب به صورت کامل پرداخت گردد.

ارسال فرش با تیپاکس:

ارسال با تیپاکس که همان ارسال با پست است فقط خیلی سریع و زود، ارسال را انجام می دهد. هزینه ارسال فرش با تیپاکس کمی بیشتر از ارسال با پست است که با خود مشتری است و تسویه حساب باید قبل از ارسال انجام گیرد.

ارسال فرش با باربری:

در این ارسال، که یک ارسال معمولی است. در این نوع ارسال، کارخانه ساویز بافت، محصولات سفارش شده را به باربری شهر کاشان می دهد و مشتری در باربری شهر مقصد، تحویل می گیرد. مشتری می تواند قبل از تحویل فرش در باربری، آن را رویت کند و پس از بررسی فنی و ظاهری فرش ماشینی، ما بقی هزینه فرش را بپردازد.

ارسال فرش با اتوبوس های بین شهری:

این روش ارسال، که یکی از ارسال های خیلی ارزان است و تسویه حساب باید قبل از ارسال، صورت گیرد.

 

ارسال رایگان فرش در خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان

گروه تولیدی ساویز بافت، به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه و ارائه قیمت های زیر قیمت بازار، ارسال رایگان فرش کاشان را برای خرید های بالای 5 میلیون تومان قرار داده است و ارسال فرش در شهرستان کاشان و شهرستان های اطراف آن رایگان است.

شرایط خرید اینترنتی فرش از فروشگاه اینترنتی ساویز بافت بدین صورت است که در صورت موجود بودن طرح سفارش شده از جانب مشتری، محصول مورد نظر بین 3 تا 7 روز کاری ارسال می شود. تمامی محصولات قبل از ارسال مورد بررسی قرار می گیرند و سپس بسته بندی می شوند. این محصولات دارای ضمانت نامه، گارانتی و بیمه نامه هستند پس با خیالی راحت و آسوده خرید اینترنتی و آنلاین را انجام دهید.