فرش ماشینی درجه یک

درباره مجتمع ریسندگی بافندگی ساویز بافت

  • بررسی خط تولید

شرکت تولیدی فرش ماشینی ساویز بافت از سال 1370 شروع به فعالیت کرده و بهترین فرش های ماشینی کاشان را در شانه و تراکم های مختلف تولید کرده است. این کارخانه فرش کاشان، از سال 1392، جدیدترین و بهترین دستگاه های وندویل و دستگاه های مدرن بافندگی از قبیل HCIx2 را خریداری کرد و برای تولید فرش ماشینی از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا بهره برد. استفاده از این دستگاه ها در تولید فرش کاشان، هم بر زیبایی و ظرافت فرش تاثیر دارد و هم عامل بسیار مهمی برای بالا بردن کیفیت است و فرش های با شانه و تراکم بالا اعم از فرش های 1000 شانه، فرش 1200 شانه و 1500 شانه با این دستگاه ها بافته می شوند.
هدف این کارخانه در فروش حضوری و فروش اینترنتی فرش موارد زیر است:
خرید فرش ماشینی با ساده ترین و آسان ترین روش و دیدن دنیایی از طرح ها و نقشه ها و رنگ ها که نیاز خریداران را بر طرف می کند. همچنین با حذف دلالان و واسطه ها و ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مشتریان، فرش با نازلترین قیمت و به قیمت درب کارخانه تحویل خریداران عزیز شود.
شرکت فرش ماشینی ساویز بافت، یکی از بزرگترین تولید کنندگان کاشان است و با پشتیبانی 24 ساعته که متشکل از تیم حرفه ای است توانسته است شبانه روز نیاز مشتریان را در زمینه فرش ماشینی تامین کند.
تلاش ساویز بافت بهبود کیفیت در کل فرآیند خرید مشتریان، یعنی قبل، حین و بعد از خرید فرش بوده تا رضایت مشتریان و خریداران را به طور کامل به دست آورد.
تمامی محصولات این شرکت با ضمانت نامه و گارانتی ارائه می شوند که نشان دهنده کیفیت بالای محصولات است.
فرش های ماشینی کاشان در کارخانه ساویز بافت، با تنوع بسیار و در شانه و تراکم های مختلف و در طرح های گوناگون بافته می شوند. محصولات این کارخانه اعم از فرش های 1500 شانه کاشان، 1200 شانه، 1000 شانه، فرش های 700 شانه، انواع فرش های فانتزی اعم از شگی، شنل و مدرن، فرش های وینتیج کاشان، فرش کودک، گلیم فرش، گبه، فرش راه پله، سجاده فرش و انواع تابلو فرش ها می باشد.