فرش ماشینی درجه یک

راهنمای خرید فرش

مجتمع ریسندگی بافندگی ساویز بافت یکی از مراکز تولیدکننده معتبر فرش ماشینی در شهر کاشان بوده که در راستای ارائه محصولات خود به خریداران در سراسر کشور امکان خرید آنلاین را در کنار خرید حضوری در نظر گرفته است، تا به شکل مستقیم فرش های کاشان به دست خریداران ارائه گردد، تا با این روش با حذف دلالان و واسطه ها از لحاظ قیمت نیز نازل ترین قیمت فرش به دست مشتریان برسد. در این راستا مطلبی که باید مد نظر قرار داده شود و توسط مشاورین متبحر کارخانه فرش ساویز بافت ارائه گشته بحث راهنمای خرید انواع فرش ماشینی کاشان می باشد که در زیر علاوه بر نحوه عملکرد برای خرید، به ارائه راهنمای خرید فرش پرداخته شده است تا شما را به یک کارشناس قبل از خرید مبدل سازد.

 

راهنمای خرید فرش به صورت حضوری از کارخانه

در این شیوه خرید از کارخانه فرش ساویز بافت لازم است تا در ابتدا با انجام هماهنگی های لازم زمان معین برای مراجعه حضوری تعیین گردد، تا با مراجعه در زمان مشخص به راحتی بتوانید از کارشناسان این مجموعه به جهت دریافت مشاوره در خرید استفاده نمایید. پرسش و پاسخ از سوی مشاورین در باب مکان استفاده از فرش، ابعاد آن و منظور از خرید فرش از مسائلی است که آگاهی از آن علاوه بر انتخابی شایسته سبب می گردد تا شما را نیز در زمینه خرید به یک کارشناس مبدل نماید.

به طور مثال برای فرش های پذیرایی که رفت و آمد بر روی آن زیاد می باشد یا فرش های اتاق خواب و فرش آشپزخانه بهتر است از فرش های ماشینی تراکم پایین مانند فرش 700 شانه استفاده شود تا بر اثر تردد دچار دفرمگی نشوند. در صورتی که برای مکان های با وسعت زیاد که تردد نیز در آن کم است می توان فرش تراکم بالا که از ظرافت و زیبایی بالایی برخوردار است و به عنوان فرش تزیینی نیز شناخته می شود، استفاده نمود.

از لحاظ رنگ نیز در نظر گرفتن محل استفاده و وسعت مکان می تواند به شما کمک کننده باشد. به طور مثال برای مکان های با مساحت کم استفاده از فرش رنگ روشن برای بازتر نمودن فضا و برای مکان های بزرگ انتخاب فرش رنگ تیره بهترین گزینه خواهد بود. البته در نظر گرفتن بحث هارمونی رنگ دکوراسیون در این انتخاب نیز تاثیر گذار خواهد بود که باید مد نظر قرار داده شود.

در نظر گرفتن این سری از مسائل در خرید می تواند در میان صد ها طرح و رنگ فرش ارائه شده در فروشگاه فرش ساویز بافت به شما کمک نماید تا انتخابی مناسب داشته باشید.

بعد از سری مسائل ذکر شده در بالا و انتخاب فرش می توانید به ثبت سفارش محصول مورد نظر با طرح و رنگ انتخابی در ابعاد مناسب بپردازید و با پرداخت کل مبلغ یا به صورت بیعانه خرید خود را نهایی نمایید. البته در صورت پرداخت بیعانه قبل از تحویل سفارش مابقی مبلغ باید پرداخته شود.

 

راهنمای خرید فرش به شکل آنلاین

یکی از نوین ترین روش های خرید که علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه امکان مشاهده متنوع ترین طرح و رنگ را بدون محدویت به همراه دارد روش خرید آنلاین می باشد که توسط فروشگاه فرش ساویز بافت در نظر گرفته شده است. در این شیوه هر محصول با مشخصات فنی و طرح و رنگ جداگانه در فروشگاه آنلاین فرش ارائه می گردند که با در نظر داشتن سری مسائل شده در بالا می توان به انتخاب و خرید فرش مورد نظر اقدام نمود. در این شیوه از راهنمای خرید فرش به شکل آنلاین بر خلاف روش بالا که خرید با فاکتور نوشته شده از طریق فروشنده و امضا از سوی خریدار و فروشنده صورت می گیرد، به راحتی بعد از انتخاب می توانید فرش مورد نظر خود را به سبد خرید بیافزایید.

انجام مراحل ثبت سفارش نیز از سری کارهایی است که در این نوع از خرید باید انجام گردد تا بر اساس آن واحد پشتیبانی و کارشناسی بتوانند به پیگیری سفارشات شما بپردازد. شیوه پرداخت نیز در این روش یا به صورت یکجا و یا پرداخت بیعانه امکان پذیر می باشد.

هر یک از این روش های خرید را می توانید به عنوان راهنمای خرید انواع فرش ماشینی مد نظر قرار داده و به خرید فرش ساویز دست یابید.