فرش ماشینی درجه یک

حریم خصوصی مشتریان

فروشگاه اینترنتی فرش ساویز بافت، برای سفارش و خرید اینترنتی فرش کاشان از این کارخانه، اطلاعاتی را از کابران می خواهد تا بتواند خدماتی مطمئن و امن به آن ها ارائه دهد. این اطلاعات اعم از آدرس محل تحویل فرش، شماره تماس، ایمیل و کد ملی است که حریم خصوصی مشتریان محسوب می شود. گرفتن این اطلاعات برای ارسال سریع و درست، الزامی است.

این اطلاعات، محفوظ می ماند و شما با اطمینان خاطر، آدرس، شماره تماس و ایمیل خود را به مدیر فروش این فروشگاه ارائه دهید. فروشگاه اینترنتی فرش ساویز بافت که وب سایت رسمی مجتمع ریسندگی بافندگی ساویز بافت است دارنده نماد اعتماد الکترونیک، نماد زرین پال و گواهینامه SSL است و جز وب سایت های معتبر و شناخته شده است که اطلاعات مشتریان را در نزد خود محفوظ می دارد و تمامی تلاش خود را برای حفظ حریم شخصی مشتریان می کند و از این اطلاعات تنها برای ارسال سریع و به موقع محصولات استفاده می کند.

خرید اینترنتی فرش اگر از فروشگاه اینترنتی معتبر و شناخته شده انجام گیرد؛ خرید امن و مطمئنی است و به خریداران توصیه می شود قبل از خرید آنلاین و سفارش اینترنتی، به اعتبار وب سایت دقت کنند و از هر وب سایتی خرید نکنند.

حفظ حریم خصوصی خریدار فرش جز وظایف یک فروشگاه اینترنتی است و در صورت که این اطلاعات به هر دلیلی افشا شود، خریدار می تواند از طریق قانونی اقدام کند.

با تشکر - واحد امور مشتریان مجتمع ریسندگی بافندگی ساویز بافت