فرش ماشینی درجه یک

فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا

فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس فرش روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا

ویژگی های مهم فرش

تعداد رنگ به کار رفته در فرش :
8 رنگ
تراکم عرضی فرش (شانه) :
1200 شانه
تراکم طولی فرش (تراکم) :
3600
جنس نخ خاب :
اکریلیک هایبالک
جنس نخ پود :
پنبه اصل
دستگاه بافت :
HCIx2
ارتفاع نخ خاب :
1±6 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
تراکم گره در متر مربع :
1440000
محصول ویدئو ندارد
کد فرش :
golf1200b13
وضعيت موجودی :
موجود است
ابعاد :
رنگ :
0 تومان 
 

فرش ۱۲۰۰ شانه از سری محصولات جدیدی است که تولید آن با روی کار آمدن ماشین آلات پیشرفته صنعتی به لیست محصولات قبلی افزوده شد و ظرافت و زیبایی آن مورد استقبال بسیاری قرار گرفت؛ اما از آن جایی که قیمت فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 موردی چالش انگیز بوده، در ادامه ضمن معرفی محصولی جدید، می‌خواهیم در رابطه با آن توضیح دهیم که این محصول به لحاظ هزینه ارزش خریداری دارد یا خیر؟

در بین محصولاتی که از این شاخه ارائه شده، امروز می‌خواهیم به معرفی فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته طرح لیدا به عنوان محصولی بسیار زیبا و جدید بپردازیم؛ اما با توجه به قیمت فرش گل برجسته ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ به عنوان محصولی با تراکم بالا که هزینه‌های مصرفی زیادی را نیز به خود اختصاص داده، می‌توان گفت نسبت به زیبایی و ظرافتی که دارد بسیار ارزشمند است و بهتر است در قبال پرداخت چنین هزینه‌ای، آن را متناسب با کاربری‌تان انتخاب و به بهترین استفاده و نگهداری نمایید. در ادامه می‌توانید در مورد این محصول به اطلاعات خود به لحاط کیفی و کاربری بیافزایید.

 

بررسی مشخصات فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته کاشان

بسیاری از مشتریان به علت عدم بهره‌مندی از اطلاعات تخصص در زمینه فرش ماشینی، در هنگام خرید دچار تردید و نگرانی در کیفیت فرش می‌شوند؛ بدین منظور در این قسمت به بررسی مشخصات فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته کاشان جهت اطمینان از کیفیت آن پرداخته‌ایم که می‌تواند راهنمای بسیار خوبی برای شما عزیزان در هنگام خرید باشد.

به کارگیری از تراکم عرضی و طولی 1200 و 3600 در یک متر مربع بافت فرش سبب ارائه محصولی با عنوان فرش 1200 شانه 3600 تراکم شده که این نظم و ظرافت قرارگیری این حجم از گره را تنها می‌توان در قالی‌های دستبافت با رچ شمار بالا مشاهده نمود که از این نظر نیز آن را با عنوان فرش دستباف گونه نیز نام می‌برند. تراکم عرضی گره در ظرافت و زیبایی و تراکم طولی نیز در استحکام و انسجام بافت مؤثر است که اصولا با احتساب سه ردیف پود سه برابر شانه در نظر گرفته می‌شود.

لازمه ظرافت و زیبایی بافت این تراکم از فرش ماشینی، به کارگیری از به روزترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا است که توسط آن بهترین فرش 1500 شانه نیز به عنوان پرتراکم‌ترین فرش ماشینی تولید و ارائه شده است. سرعت و دقت عمل بالای این ماشین آلات سبب شده تا فرش بدون هیچ گونه عیب و نقصی تولید و ارائه گردد.

ماشین آلات پیشرفته صنعتی نیز که در تولید کمترین تراکم یعنی فرش 700 شانه کاشان تا بالاترین شانه تراکم فرش ماشینی به کار گرفته می‌شود، جهت ارائه محصولی با دوام و درجه یک، نیازمند به کارگیری از الیاف بافت مقاوم و با ظرافتی است که هم بتواند بدون پارگی و در رفتگی در سرعت بالای دستگاه د روند تولید قرار گیرد، هم اینکه این حجم از گره را با ظرافت تمام در کنار هم جای دهد.

الیاف اکریلیک از سری الیافی است که از دو مشخصه استحکام و ظرافت و ضخامت نازکی برخوردار است؛ همچنین تولیدکنندگان با هیت ست کردن این الیاف، پرزدهی آن را بسیار کاهش داده‌اند و مقاومت کشسانی و ساختار آن را نیز استحکام بیشتری بخشیده‌اند. علاوه بر آن اکریلیک دارای وزن سبک، جنس نرم و لطیف و خاصیت ارتجاعی و ثبات رنگی بالایی است.

 

تاثیر فرش طرح لیدا و رنگ بندی آن در دکوراسیون

در این قسمت از مطلب سعی داریم از تاثیر فرش طرح لیدا و رنگ بندی آن در دکوراسیون صحبت نماییم تا با توجه به آن بتوانید از محصولی مناسب و مورد هارمونی با فضای منزل خود بهره‌مند شوید. قالی طرح لیدا به عنوان سبکی کلاسیک دارای نقوش سنتی است که به علت عدم برخورداری از لچک ترنج و رنگ بندی با یک طیف در زمینه به عنوان سبکی مدرن نیز می‌توان از آن در دکوراسیون‌های امروزی در بین انواع سبک فرش 1200 شانه استفاده نمود.

کرم

رنگ کرم به عنوان رنگی روشن و قابل هارمونی در همه دکوراسیون‌ها به ویژه برای منازلی کوچک و کم نور شناخته می‌شود که با استفاده از آن می‌توان فضایی با جلوه بیشتر و دلبازتر را نمایش داد. استفاده از رنگ‌های روشن در چنین فضاهایی بسیار تاثیر گذار است که طراحان همواره به کارگیری از آن را در وسایل بزرگ و پر جلوه‌ای چون فرش راس کار خود قرار می‌دهند. به کارگیری از فرش کرم 1200 شانه برای فرش جهیزیه عروس نیز رایج و متداول است.

دودی

اگر به دنبال رنگی تیره برای فضای دکوراسیون منزل خود هستید، دقت داشته باشید که رنگ‌های تیره منجر به ایجاد نمای کوچکی از فضا می‌شود که بدین علت بهتر است از آن برای منازل بزرگ به جهت ایجاد فضایی گم و صمیمانه و یا به منظور تفکیک سازی به قسمت‌های مختلف استفاده شود. رنگ دودی رنگی صامت و تیره است که بسیار با سایر اجزا ست می‌شود و همچنین می‌توان از آن به عنوان رنگی چرک تاب برای منازل پرتردد و پرجمعیت استفاده نمود.

نقره ای

از سری رنگ‌های خنثی و روشنی است که از قابلیت ست شدن با سایر رنگ بندی‌ها برخوردار است و هم جهت بزرگنمایی و وسعت بخشی به فضاهای کوچک و بسته مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از رنگ نقره‌ای که اخیرا هم بسیار مورد استقبال قرار گرفته، می‌توان از دکوراسیونی مدرن و امروزی بهره‌مند شد، پس با به کارگیری از رنگ نقره ای می‌توان با یک تیر چند نشان زد.

 

خرید اینترنتی فرش 1200 شانه گل برجسته

به منظور خرید اینترنتی فرش 1200 شانه گل برجسته با قیمت درب کارخانه می‌توانید به فروشگاه فرش ماشینی ساویز بافت به عنوان مرجعی معتبر مراجعه نمایید و از این طریق علاوه بر بهره‌مندی از مناسب‌ترین قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته در بازار، از تنوع بالایی از محصولات فرش کاشان در طرح و رنگ و مدل و ابعاد مختلف نیز بهره‌مند شوید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

انواع سبک فرش ماشینی 1200 شانه

با توجه به اشاره‌ای که قبلا به انواع سبک فرش ماشینی 1200 شانه شد، در این قسمت از مطلب وقت آن است که به معرفی آن‌ها بپردازیم. اصولا در تولید تراکم‌های بالا به علت ظرافت بالایی که وجود دارد، از طرح‌های پر نقش و نگار کلاسیک استفاده می‌شود. اما در برخی مدل‌ها مانند محصول در دست، عدم وجود لچک ترنج سبب ارائه محصول جدیدی با عنوان فرش طرح مدرن با نقوش سنتی و سبک کلاسیک حاشیه‌دار شده است.

در برخی از محصولات نیز مانند فرش 1200 شانه گل برجسته طرح آیلین با وجود برخورداری از لچک و ترنج، می‌توان از آن برای سبک‌های مدرن استفاده نمود؛ چراکه ظاهر متفاوت و کهنه نمای آن سبب شده تا از آن به عنوان فرش وینتیج در دکوراسیون‌های مدرن نیز استفاده شود. از طرفی هم وجود ترنج کوچک در برخی از محصولات مانند فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پارلا نه تنها سبب عدم هماهنگی با فضا نمی‌شود، بلکه هم به علت وجود ترنجی کوچک می‌تواند تمرکز را یک نقطه معطوف نماید.