فرش ماشینی درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نبات

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نبات
جهت نمایش اندازه واقعی عکس فرش روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نبات فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نبات فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نبات فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نبات فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نبات

ویژگی های مهم فرش

تعداد رنگ به کار رفته در فرش :
9 رنگ
تراکم عرضی فرش (شانه) :
1200 شانه
تراکم طولی فرش (تراکم) :
3600
جنس نخ خاب :
اکریلیک هایبالک
جنس نخ پود :
پنبه اصل
دستگاه بافت :
HCIx2
ارتفاع نخ خاب :
1±6 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
تراکم گره در متر مربع :
1440000
محصول ویدئو ندارد
کد فرش :
sb474
وضعيت موجودی :
موجود است
ابعاد :
رنگ :
5,168,000 تومان 
 

فرش ماشینی 1200 شانه 9 رنگ گل برجسته طرح نبات از طرح های اختصاصی شرکت ساویز بافت بوده و تیم طرحی شرکت ساویز بافت این طرح را طراحی کرده است، که به عنوان طرح افشان طلاکوب دو گردشه، دارای گردش اصلی شامل طرح های گل اصفهانی یا همان گل خطایی و گردش فرعی نیز شامل نقوش گل رز یا گل فرنگ خود رنگ و حاشیه بدون گردش و دسته گلی می باشد. رنگ بندی در نظر گرفته شده برای طرح اختصاصی نبات نیز شامل فرش زمینه طوسی و فرش زمینه دودی است که افراد با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون منزل خود می توانند به تهیه و خریداری این طرح فرش جدید بپردازند.

فروش فرش 1200 شانه گل برجسته و مشخصات آن

تولید تراکم های بالا به علت برخورداری از ظرافت و زیبایی به شکل ساده و گل برجسته صورت می پذیرد که جلوه زیبای طرح های نقش برجسته سبب استقبال بسیار زیادی از این گونه فرش های دستباف گونه شده است. به همین منظور تولید کنندگان فرش 1200 شانه تراکم 3600 را با استفاده از الیاف بافت هایبالک در کنار الیاف اکریلیک تولید می نمایند که بدین واسطه انعطاف پذیری الیاف هایبالک در برابر حرارت، سبب کاهش ارتفاع و برجستگی قسمت های بافته شده توسط الیاف اکریلیک مقاوم در برابر حرارت می شود و به این صورت فرش 1200 شانه برجسته ماشینی تولید و ارائه می گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نبات

فروشگاه فرش ساویز بافت از معتبرترین مراکز تولید عرضه مستقیم و بی واسطه فرش کاشان در طرح های متنوع و جدید با کیفیت عالی و قیمت مناسب می باشد که مشتریان به واسطه آن می توانند به تهیه و خریداری فرش مناسب دکوراسیون منزل خود بپردازند. این فروشگاه معتبر فرش دارای تنوع بالایی از تراکم، رنگ بندی و ابعاد فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته مناسب برای فرش پذیرایی های لوکس و مجلل اشرافی با طرح های طلاکوب است که افراد با مناسب ترین قیمت می توانند به خریداری آن بپردازند؛ امکان خرید فرش 1200 شانه نقش برجسته طرح یا نقشه نبات با قیمت کارخانه نیز از طریق این وب سایت فروشگاهی معتبر برای متقاضیان فراهم است. 2 رنگ دیگر این طرح، فرش ماشینی 1200 شانه طرح باران می باشد که می توانید رنگ بندی آن را هم مشاهده نمایید.